20 września kolejny MBA Day

20 września 2017 r. zapraszamy na kolejne spotkanie dla osób poszukujących inspiracji i nowego spojrzenia na biznes. Tym razem warsztat z cyklu MBA Day poprowadzi Wojciech Ożga, wykładowca, z którym nasi słuchacze spotykają się na zajęciach z zarządzania projektami. MBA Day odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 104 A. 

Plan  MBA Day
16:30- 17:00 - powitanie uczestników i prezentacja produktu
17.00-17.15 - networking przy kawie
17.15- 18:30 - warsztat z Wojciechem Ożgą "Jaszczurka nad wodospadem – rzecz o zarządzaniu projektami”

Kilka słów o prowadzącym
Wojciech Ożga – od 2005 roku prowadzi własną firmę, której celem jest między innymi wspieranie różnych organizacji w prowadzeniu projektów oraz prowadzenie szkoleń w tym zakresie; członek zarządów kilku firm, skupiający się na zagadnieniach informatycznych; specjalizuje się w szkoleniach przygotowujących wdrożenie metodyki projektowej w organizacjach; prowadzi zajęcia z zarządzania projektami.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zgłosić się do Biura Programu MBA lub wypełnić poniższy formularz. 

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku przy ul. Dolna Brama 8, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy ul. Niepodległości 2, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

WSB Bydgoszcz MBA