Biegając, wpadam w pewien rodzaj transu, medytacji. Porządkuję wszystkie sprawy w głowie. Codzienne problemy czy negatywna energia pozostaje wciąż energią, więc spalam ją podczas biegu. Dzięki bieganiu w maratonach poznałem swoje możliwości i granice. Wpadając 
na tzw. maratońską ścianę, nie raz chciałem się poddać, ale nauczyłem się pokonywać te myśli. W biegach długodystansowych zacząłem biegać 8 lat temu. Pamiętam to dokładnie, ponieważ spodziewaliśmy się z żoną pierwszego dziecka. Widząc, jaki czeka ją wysiłek, wymyśliłem, że zmierzę się z królewskim dystansem 42 km 195 metrów. Tak mi się to spodobało, że wciągnąłem w ten sport już kilku moich przyjaciół. Coś, co kiedyś wydawało się wielką nudą, pozwoliło mi odkryć siebie samego na nowo. Największy sukces sportowy to oczywiście 
przebiegnięcie pierwszego maratonu. Przygotowania do niego zajęły mi 6 miesięcy. Adrenalina, która towarzyszyła mi na trasie, sprawiała, że nie mogłem poznać samego siebie (mimo wcześniejszych startów w innych biegach ulicznych). Fakt, że przygotowania trwały długo, a włożony wysiłek wydawał mi się ponad moje siły, sprawił, że po skończonym biegu nastąpił taki wyrzut dopaminy do mózgu, że nabrałem przekonania, że nie ma dla mnie już rzeczy niemożliwych. Teraz już mogę wszystko. Wystarczy myśl, upór, determinacja i wielka chęć, by spełniać swoje marzenia.
Oktawiusz Kotecki
Słuchacz studiów MBA w WSB w Poznaniu

Słuchacze programu MBA reprezentują różne branże i posiadają zróżnicowane doświadczenie.
Różne spojrzenie na omawiane w trakcie zajęć zagadnienia dają nową jakość. Nasi słuchacze podkreślają, że ta wymiana doświadczeń jest nieocenionym atutem studiów MBA. 

Nasi słuchacze to m.in.:

  • pracownicy wyższej kadry menedżerskiej (prezesi, dyrektorzy)
  • pracownicy niższej kadry menedżerskiej (kierownicy, liderzy zespołów, główni specjaliści)
  • specjaliści
  • przedsiębiorcy.

Firmy, w których pracują nasi słuchacze to m.in.: INEA SA, Revico SA, PKO Bank Polski SA,  Dbam o Zdrowie SA, Telekomunikacja Wielkopolska sp. z o.o.,  Levi Strauss Poland sp. z o.o., Poczta Polska SA, Energa Obrót SA.

WSB Poznań MBA