Uwielbiam dobre jedzenie i dobrą kuchnię. Gotowanie to pasja, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. Mama nauczyła mnie podstaw oraz zdradziła kilka sekretów kulinarnych, zaszczepiając mi bakcyla kulinarnego. Kuchnia jest miejscem, gdzie się wyciszam i relaksuję. Nawet codzienne gotowanie jest dla mnie przyjemnością. Zapachy i smaki wykonanej potrawy wywołują uśmiech na mojej twarzy oraz dają energię do dalszego działania.

Gotuję dla rodziny i przyjaciół, wkładając w to dużo serca. Lubię kuchnię prostą, domową. Dobry żurek czy barszcz, genialne polskie zupy,  potrafią  wspaniale smakować, oczywiście pod warunkiem że zrobione są ze świeżych składników.

Gotowanie to także twórcze myślenie, kreatywność, pomysł na spędzenie czasu w domu z rodziną. W kuchni jak w biznesie należy zaplanować odpowiednio czas, dobrać odpowiednie składniki i proporcje po to, by odnieść sukces. Poznawanie nowych smaków kulinarnych jest dla mnie ciągłym wyzwaniem i inspiracją do tworzenia czegoś ciekawego i smacznego.

Wybrałam studia MBA, aby zdobyć wiedzę z zakresu najnowszych trendów w  zarządzaniu. To także możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami reprezentującymi różne branże oraz nawiązania trwałych biznesowych kontaktów.. Szeroki wachlarz metod dydaktycznych – od wykładów, ćwiczeń, dyskusji, poprzez studia przypadków, gry strategiczne i symulacje, po prace indywidualne i zespołowe – sprawia, że w trakcie zajęć zyskuję doświadczenie oraz inspirację do dalszych działań. 

Renata Dembska
Słuchaczka studiów MBA w WSB w Toruniu

Program Master of Business Administration to prestiżowe studia dla profesjonalistów, którzy chcą stale rozwijać swoje kompetencje zarządcze i umiejętności związane z prowadzeniem działalności w środowisku międzynarodowym. Uczestnicy programu to osoby zajmujące stanowiska menedżerskie.

Słuchacze programów MBA realizowanych w Wyższych Szkołach Bankowych:

  • mają doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach związanych z działalnością przedsiębiorstwa, np. w zarządzania, finansach, marketingu, logistyce, zarządzaniu kadrami lub prawie,
  • pracują zarówno w dużych koncernach, jak i prowadzą własną działalność gospodarczą,
  • wyróżnia ich wysoka motywacja, ambicja oraz wytrwałość w osiąganiu postawionych sobie celów
  • są nastawieni na sukces zawodowy i rozwój własnej osobowości.

 

WSB Toruń MBA